Opbrengst speculaas actie Jeugd voor Gambia.
Ook dit jaar is onze speculaasactie een groot succes geweest. De opbrengst is € 891,85 geworden. In het bijzonder willen wij Anne en Ingrid Jager bedanken voor het organiseren, de bestelling doorsturen naar de bakker en bij ontvangst bestellingen rond brengen naar verschillende mensen. Onze dank is groot! Ook alle mensen die wat hebben besteld om ons te steunen willen we heel hartelijk bedanken. Jeugd voor Gambia team
Jeugd voor Gambia nieuws: Verkoop-actie op 24 september 2022
Reis naar Gambia zomer 2022
Jeugd voor Gambia: Christine, Lonneke, Bert, Heleen, Mariska, Luna, Rosan, Marc, Stef, Frank, Ilse, Maaike, Naomi, Ike, Raymon en Vera!
Jeugd voor Gambia vertrok op 19 juli. Volg ze! Jeugd voor Gambia bestaat deze keer uit 12 jongeren en 4 “minder jongeren”. Ze vertrokken op 19 juli naar Gambia om te helpen bij de renovatie van een school in het dorp Jambanjelly. U kunt ze op de voet volgen via de blog projectgambia.reislogger.nl Elke avond, vanaf 19 juli, werden er foto’s geplaatst en een stukje geschreven in de blog.
Actie 10 juli 2022: ONTBIJT VOOR 75 PERSONEN
Heel Gambia kookt!
Resultaat Heel Gambia Kookt van 5 maart: € 732
Oliebollen- / Kniepertjesactie
Opbrengst: € 1250,- en € 1513,52
Opbrengst Oliebollen-/Kniepertjesactie
Bericht uit Roemenië, kerstpakketten uitgedeeld:
Foto’s uit Roemenië