Avondgebeden in de veertigdagentijd

Picture

In de veertigdagentijd zullen er wekelijks avondgebeden gehouden worden door ds. Jolanda Paans  en ds. Dick van der Vaart. Deze zullen om en om, via livestream, worden uitgezonden vanuit de Goede Herderkerk waar ds. Dick van der Vaart zal voorgaan of vanuit de Oosterkerk waarin ds. Jolanda Paans zal voorgaan. Hiermee willen we gestalte geven aan de verbondenheid van onze wijken, die immers aan elkaar grenzen. In de avondgebeden zal steeds een statie van de kruisweg van Ruud Bartlema centraal staan.

Wanneer:       6 dinsdagavonden

Tijd:               19.30-20.00 uur.   

23 februari      ds. Jolanda Paans                   Oosterkerk, https://www.oosterkerkhoogeveen.nl

2 maart            ds. Dick van der Vaart           Goede Herderkerk http://www.goedeherderkerk.nl

9 maart            ds. Jolanda Paans                  Oosterkerk

16 maart          ds. Dick van der Vaart           Goede Herderkerk

23 maart          ds. Jolanda Paans                   Oosterkerk

30 maart          ds. Dick van der Vaart           Goede Herder kerk